Nagyné Széll Marianna

Konyhai kisegítő

Mindent rólam

Győrben láttam meg a napvilágot. Jelenleg Mecséren lakom, van egy tüneményes kisfiam,

aki nap, mint nap megajándékoz valami csodával. Azt hinné az ember, hogy a szél sodor minket ide-oda céltalanul, de ez nem igaz. Katolikus hitben neveltek. Az Úr bennünk van. Segít, irányt mutat, ha kérjük, hogy segítsen, Ő ott van. E kis mottó: hit, remény, szeretet vezérel. Hiszem, tudom, hogy az Úr gondol ránk. Ha valami újba kell belevágnunk, hát rajta, tegyük meg, Isten szereti, ha merünk lépni. Ami erőt ad és megmosolyogtat, sokat elmond az Úrról-Lukács 12:7 – Nektek pedig még a hajatok szálai is mind meg vannak számlálva. 

Csodálatos a mi Urunk. Jó helyen vagyok!

7.

Mindent rólam

Nagyné Széll Marianna

Konyhai kisegítő

Győrben láttam meg a napvilágot. Jelenleg Mecséren lakom, van egy tüneményes kisfiam,

aki nap, mint nap megajándékoz valami csodával. Azt hinné az ember, hogy a szél sodor minket ide-oda céltalanul, de ez nem igaz. Katolikus hitben neveltek. Az Úr bennünk van. Segít, irányt mutat, ha kérjük, hogy segítsen, Ő ott van.

aki nap, mint nap megajándékoz valami csodával. Azt hinné az ember, hogy a szél sodor minket ide-oda céltalanul, de ez nem igaz. Katolikus hitben neveltek. Az Úr bennünk van. Segít, irányt mutat, ha kérjük, hogy segítsen, Ő ott van.

E kis mottó: hit, remény, szeretet vezérel. Hiszem, tudom, hogy az Úr gondol ránk. Ha valami újba kell belevágnunk, hát rajta, tegyük meg, Isten szereti, ha merünk lépni. Ami erőt ad és megmosolyogtat, sokat elmond az Úrról-Lukács 12:7 – Nektek pedig még a hajatok szálai is mind meg vannak számlálva.

Csodálatos a mi Urunk. Jó helyen vagyok!

E kis mottó: hit, remény, szeretet vezérel. Hiszem, tudom, hogy az Úr gondol ránk.

7.